3D AUTOMATY A CO O NICH MUSÍTE VĚDĚT

3D AUTOMATY A CO O NICH MUSÍTE VĚDĚT

Jak je dobře známo, výherní automaty jsou jedním z nejpopulárnějších prvků online kasin, a mnohdy i nejhranějšími online kasino hrami. Herní automaty jsou na trhu již více než století a důvody po jejich neupadající poptávce jsou zřejmé – jednoduché ovládání, vysoké výhry a adrenalin. Protože se vše neustále vyvíjí a výherní automaty nejsou výjimkou, došlo v nich k mnoha typům změn; jedním z nejvýznamnějších je vývoj 3D slotů.

Co přesně jsou 3D hrací automaty

Když lidé slyší slovo 3D, automaticky si představí kina, kde je třeba nasadit neuvěřitelně velké a směšné brýle, jen aby viděli neuspokojivé obrázky. Ale proč to tak musí být? Tento typ brýlí nepotřebujete, abyste si mohli užít všechny 3D prvky, zvláště pokud se jedná o 3D online automaty.

Největší rozdíl, který lze najít mezi běžnými 3D a hracími automaty, spočívá v tom, že nejsou založeny na vytváření optických iluzí pro získání 3D, ale grafika již funguje tímto způsobem. Není potřeba žádné externí zařízení ani nic dalšího; vše vypadá a vychází z obrazovky přirozeně.

Jedna věc, která u 3D výherních automatů hodně vyniká, je to, že je zážitek ze hry mnohem interaktivnější než jiné herní možnosti. To vše díky tomu, že tvůrci 3D automatů většinou přicházejí se super poutavými příběhy a postavami, díky nimž je integrace do hry mnohem větší.

Tematika nebo design je také něco, co se u tohoto typu automatů hodně liší. Kombinace různých prvků vytváří harmonii, která umožňuje spokojenost všech uživatelů a dává možnost užít si graficky vizuálně perfektní zážitek.

Liší se úroveň obtížnosti od běžného automatu?

Mezi běžnými herními automaty a 3D sloty není velký rozdíl, ale pokud je třeba něco zdůraznit, jsou to nové funkce, které mají 3D sloty. Hlavně si lze hned všimnout jaký je počet otočení zdarma, počet multiplikátorů, bonusů a symboliky se významně zvyšuje v prospěch hráče, což znamená, že výhry jsou úměrně skvělé jako zábava.

Potenciální vizuální problémy

Jedním z problémů s jakýmkoli typem grafiky, který s 3D obrázky, je možnost problémů s vizualizací pro některé diváky. Někteří lidé mají problémy s 3D grafikou výherních automatů (stejně jako někteří lidé mají problémy s 3D filmy). U některých lidí může docházet k rozmazanému vidění a / nebo bolesti hlavy. Samozřejmě jakmile přestanete hrát, tyto příznaky odezní. Pokud jste ale citliví na 3D filmy, měli byste si uvědomit, že můžete být citliví také na 3D sloty.

Existují 3D kasina?

V dnešní době, díky technologickému průlomu, který se zdá být nekončící, je snadno možné najít několik možností kasin, která mají hry zcela zaměřené na 3D. Design a 3D grafika automatů jsou až neuvěřitelné; zlepšují zážitek ze hry a poskytují výhody při samotné hře. Hráč se může skutečně cítit součástí hry, jako by byl uvnitř hry samé.

Hrajte 3D sloty a objevte tak nový zážitek z online hraní

Mnoho hráčů říká, že i když nemají rádi klasické výherní automaty, 3D sloty si rádi zahrají právě pro jejich poutavost a perfektní zpracování. Pokud tedy toužíte po nových hráčských zážitcích, neváhejte vyzkoušet některou z online 3D her.